(067) 362-55-01

BRM-LESA

(0362) 43-52-56

(096) 213-55-52

(067) 362-55-01

Риштування

-Надійна, швидка і проста збірка завдяки методиці логічного монтажу системи плеттак
-Штифти, що самофіксуються з поворотним язичком
-Можливість вибору матеріалу — алюміній, сталь, деревина
-Висока стабільність завдяки закритим по периметру профілям
-Зручне кріплення замків при монтажі
-Фіксація настилів і панелей
-Оптимальна підгонка до різних архітектурних форм, завдяки широкому вибору настилів і панелей по довжині
-Тривалий термін експлуатації завдяки міцній конструкції
-Простота транспортування і економічність при зберіганні

Опалубка

Опалубка - незамінне будівельне обладнання в сучасних тенденціях будівництва. Опалубка являє собою раму (каркас) , в який заливається розчин бетону (або інші йому подібні розчини) . Рама опалубки - знімна , що дозволяє надати споруді конкретну форму. Сьогодні опалубка виробляється з алюмінію, сталі , дерева і пінополістиролу. За своїм призначенням виділяється : опалубка перекриттів , стін , колон і шахт. Залежно від кількості циклів використання , можна виділити опалубку знімну і незнімну .
Крокуючи в ногу з часом , своїм клієнтам ми пропонуємо: опалубку перекриттів і стін , стійки опалубки та інших комплектуючих елементів від надійних європейських виробників.
Гнучкість і універсальність систем дають можливість швидко і якісно виконувати роботи.
У опалубці, завдяки застосуванню посилених профілів, досягається висока несуча здатність елементів: як по контурах, так і в середині щита.

Вишки тури

Вишка-тура складається з секцій та робочого настилу. Перевага перед звичайними риштуваннями:
- такі конструкції без зусиль пересуваються з місця на місце,
- складання елементарне і зовсім не трудомістке.
- легко і абсолютно безпечно монтується і демонтується, а завдяки тому, що елементи конструкції зроблені із спеціального сплаву, вона є досить легкою, що дає ще один плюс в зручності і швидкості транспортуванню.

Вагончики

Будівельний вагончик «битовка» - це багатофункціональний виріб , застосовується для виконання великої кількості універсальних завдань при будівництві , на будівельних об'єктах і в промислових цілях. Вони можуть використовуватися як тимчасове житло , пости охорони , побутові приміщення і як офісні та складські мобільні модульні будинки .
«Битовки» являють собою міцну каркасно- щитову конструкцію з силовим металевим каркасом і облицювальними панелями типу "сендвіч" застосовуються для забезпечення зручного побуту і відпочинку працівників далеко від основного виробництва , для забезпечення проживання , для мобільних офісних приміщень , прорабські , та інше.